دیدار با خانواده شهدا

دیدار با خانواده شهدا

 

امروز شنبه مورخ ۱۰ مهر ماه سال ۱۴۰۰

دیدار با خانواده های شهدا باحضور اعضای محترم شورای اسلامی ، پایگاه بسیج زکیه خوهران و سرپرست شهرداری خانم طیبی پور

🔷به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیاه منصور سرپرست شهرداری سیاه منصور با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است، گفت: شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم هستند ، خانواده شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، خانم طیبی پور در ادامه افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
وی در ادامه ، ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
سرپرست شهرداری سیاه منصور ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

🔷در ادامه دیدار با خانواده شهدا مهندس منصوریانفر ریاست محترم شورای اسلامی با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی شهدا از مهمترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدر دان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
وی ضمن اینکه خانواده شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگی را انجام دادند، اعلام داشت : خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
مهندس منصوریانفر در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانوادهای شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.

🔷در این دیدار از خانواده شهید والامقام کاظم صفرپور منصوری ، رضا صفرپور منصوری ، موسی حفیظی ، رجب قربان نژاد ، عباس ادیبی و جاویدالاثر عزیزالله ادیبی تقدیر بعمل آمد..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *