شهردار شهر سیاه منصور از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای خضر نبي، ولايت، امام محمد باقر(ع) و امام محمد تقی(ع) خبر داد.

شهردار شهر سیاه منصور از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای خضر نبي، ولايت، امام محمد باقر(ع) و امام محمد تقی(ع) خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري سياه منصور، شهردار شهر سیاه منصور از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای خضر نبي، ولايت، امام محمد باقر(ع) و امام محمد تقی(ع) خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شهرداري سياه منصور، شهردار شهر سیاه منصور از آغاز عملیات قیرپاشی و آسفالت خیابانهای خضر نبی، ولايت، امام محمد باقر (ع) و امام محمد تقی (ع) در شهر سیاه منصور خبر داد.وی ابراز داشت در ادامه توجهات دولت تدبیر و امید به شهرهای زیر پنجاه هزار نفر در خصوص واگذاری سهمیه قیر مورد نیاز و با توجه به اولین حواله دریافتی سهميه قير در سال 95، این شهرداری اقدام به روسازی خیابانهای اعلام شده نمود. شهردار سياه منصور با بیان اینکه نا مناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان است، اظهار داشت: در این راستا بهسازی خیابانها، تسهیل در تردد شهروندان و وسائط نقلیه، عملیات آسفالت برخی از معابر این شهر با تلاش و همت مجموعه شهرداری به صورت ضربتی درحال انجام است.
شهردار شهر سیاه منصور آسفالت و روسازی خیابانها و معابر شهر را از مهمترین برنامه های در دست اقدام شهرداری در سال جاري ذکر و تصریح کرد: مهمترین نیاز شهر در بعد عم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *